Lista produktów marki DOCTE

COXYWET

Cena 292,00 zł
Dostępność: 30 w magazynie

Coxywet to środek dezynfekcyjny o silnych właściwościach bakteriobójczych, przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni, urządzeń i instalacji. Stosowany w celu utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach mających związek z pobytem lub transportem zwierząt.

Świetnie nadaje się do:

  • dezynfekcji ferm drobiu (kurników),
  • dezynfekcji obiektów inwentarskich,
  • dezynfekcji środków transportu,
  • dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń,
  • Profilaktyka przeciw kokcydiozie

DEZYNFEKTOL B

Cena 193,00 zł
Dostępność: 49 w magazynie

Dezynfektol B to koncentrat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni kontaktujących z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego. Skuteczny w procesie mycia i dezynfekcji: instalacji i urządzeń, zbiorników, opakowań zbiorczych, powierzchni hal produkcyjnych, magazynów, środków transportu, w lokalach użyteczności publicznej oraz w przemyśle spożywczym.

Nośnik Megafog 5L

Cena 125,00 zł
Dostępność: 30 w magazynie

Nośnik MEGAFOG wspomaga i zwiększa skuteczność działania środków biobójczych. Znacznie poprawia słabe właściwości zamgławiające wody, będącej rozpuszczalnikiem większości preparatów. Umożliwia równomierne rozprowadzenie zamgławianego preparatu w pomieszczeniu lub na zewnątrz i może istotnie zmniejszać jego ilość konieczną do skutecznego zabiegu!

Nośnik Megafog Professional

Cena 266,00 zł
Dostępność: 49 w magazynie

Nośnik MEGAFOG Professional wspomaga proces zamgławiania, znacznie poprawiając właściwości mgły „gorącej” jak i „zimnej”. Zwiększa skuteczność działania środków biobójczych, ochrony roślin oraz środków owadobójczych stosowanych w rolnictwie i leśnictwie. Zmniejsza wielkość kropli, przez co zwiększa zasięg zamgławiacza, wydłuża czas utrzymania się mgły w powietrzu i przedłuża działanie środków.

Produkt dodany do porównania.