Aktywne filtry

DEZYNFEKTOL B

Cena 193,00 zł
Dostępność: 49 w magazynie

Dezynfektol B to koncentrat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni kontaktujących z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego. Skuteczny w procesie mycia i dezynfekcji: instalacji i urządzeń, zbiorników, opakowań zbiorczych, powierzchni hal produkcyjnych, magazynów, środków transportu, w lokalach użyteczności publicznej oraz w przemyśle spożywczym.

COXYWET

Cena 292,00 zł
Dostępność: 30 w magazynie

Coxywet to środek dezynfekcyjny o silnych właściwościach bakteriobójczych, przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni, urządzeń i instalacji. Stosowany w celu utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach mających związek z pobytem lub transportem zwierząt.

Świetnie nadaje się do:

  • dezynfekcji ferm drobiu (kurników),
  • dezynfekcji obiektów inwentarskich,
  • dezynfekcji środków transportu,
  • dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń,
  • Profilaktyka przeciw kokcydiozie

Virkon S

Cena 34,99 zł
Dostępność: 10 w magazynie

VIRKON S jest proszkowym, wieloskładnikowym preparatem na bazie aktywnego tlenu.Zawiera mieszaninę związków powierzchniowo czynnych, substancji utleniających, kwasów organicznych, nieorganicznych układów buforujących oraz dodatek substancji stabilizujących.W roztworze użytkowym ma barwę różową, charakteryzuje się właściwościami pieniącymi.

Nośnik Megafog Professional

Cena 266,00 zł
Dostępność: 49 w magazynie

Nośnik MEGAFOG Professional wspomaga proces zamgławiania, znacznie poprawiając właściwości mgły „gorącej” jak i „zimnej”. Zwiększa skuteczność działania środków biobójczych, ochrony roślin oraz środków owadobójczych stosowanych w rolnictwie i leśnictwie. Zmniejsza wielkość kropli, przez co zwiększa zasięg zamgławiacza, wydłuża czas utrzymania się mgły w powietrzu i przedłuża działanie środków.

Nośnik Megafog 5L

Cena 125,00 zł
Dostępność: 30 w magazynie

Nośnik MEGAFOG wspomaga i zwiększa skuteczność działania środków biobójczych. Znacznie poprawia słabe właściwości zamgławiające wody, będącej rozpuszczalnikiem większości preparatów. Umożliwia równomierne rozprowadzenie zamgławianego preparatu w pomieszczeniu lub na zewnątrz i może istotnie zmniejszać jego ilość konieczną do skutecznego zabiegu!

Produkt dodany do porównania.